בס"ד
כיצד להכין אירוע בצורה הטובה ביותר?
בשעה טובה הגיע הרגע הגדול .בנכם/בתכם הגיעו למצוות, או מתחתנים, אתם מכניסים בן בבריתו של אברהם אבינו. בהחלט אירועים מרגשים.
אתם מתרגשים ומחכים כבר שהרגע הגדול יגיע.כדאי לדעת שלכל אירוע צריך להתכונן כראוי ולא לזלזל בהכנות המוקדמות.אין זה משנה מהו סדר הגודל של האירוע.לפני אירוע בו אתם בעלי השמחה, אם בוודאי מעוניינים שהאירוע יצליח, שאנשים יזכרו אותו כאירוע שמח. ולכן עליכם להתכונן לאירוע נכון מבעוד מועד.
רצוי לעשות רשימה מסודרת של כל הדברים שאנחנו חושבים שנצטרך להכין מבעוד מועד.לאחר מכן, היוועצו עם האנשים שקרובים אליכם ושעליהם אתם סומכים:חברים,בני משפחה,מכרים. כל מי שעשה אירוע ויש להו עצות טובות ולקחים שהוהפיק כתוצאה מהכנות האירוע שלו. בשלב הראשון רק הקשיבו ורשמו. לאחר מכן, כאשר תהיו לבד, תוכלו לחשוב מה מבין העצות מתאים ושייך לכם, ומה פחות.
כדאי מאוד להשתדל להתייעץ עם אנשים שעשו אירוע בחודשים הסמוכים לאירוע שלנו כדי שנהיה הכי מעודכנים במה שהכי "הולך" והכי חדש בשוק,וכן זה משנה גם מבחינת המחירים של בעלי המקצוע והאטרקציות שנרצה לשלב שמשתנים מעת לעת.
לפני שניקח כל בעל מקצוע עלינו לדאוג לקבל עליו המלצות לפחות משני אנשים שראו אותו עובד, או שעשה להם את האירוע. כאש הנכם מבקשים המלצות על בעלי מקצוע, סביר להניח שהאנשים הקרובים לכם יפרגנו לבעלי המקצוע אותם הם לקחו לאירוע שלהם. כדי להבין מהם הכשלים שאולי עלולים להיות , אפשר לשאול: ממה פחת הייתם מרוצים? האם היום, בדיעבד, ישנו משהו שהייתם עושים אחרת? הנחייה שהייתם נותנים לבעל האירוע שלכם? שאלות אלו עשויות לתת לכם אינדיקציה ברורה יותר מאשר אמירה פשטנית של: היה מעולה…
בגדול,כל אירוע הוא לגופו! עליכם לדעת בדיוק מה אתם רוצים שיהיה לכם באירוע ולפי זה להתנהל,לסביר להניח שלא כל מה שהיה אצל חברים שלכם מתאים גם לכם. לכל משפחה יש את הייחודיות שלה, הניואנסים החשובים לה וכו'.
לאחר שסגרתם עם בעלי המקצוע ואתם שלמים עם ההחלטה אנשים אלו הינם האנשים שאתם סומכים עליהם. אז תנו להם לעשות מה שהם יודעים הכי טוב. תהנו בערב שלכם, תארחו את האורחים שלכם. חבל להעביר את הערב בלתת הוראות לבעלי מקצוע. כדי להיות רגועים, ניתן לעשות חלוקת תפקידים ולמנות אחראי מהמשפחה על כל בעל מקצוע. כך בכל בעיה, שאלה וכו'… יש למי לפנות ולא תצטרכו להתעסק בבעיות טכניות העלולות לצוץ במהלך הערב.
אם עשיתם את כל ההכנות הדרושות ובחרתם את בעלי המקצוע הכי טובים עכשיו נשאר לבוא "כמו אורחים" ורק ליהנות…
אנחנו שיל"ת מוזיקה לאירועים מנוסים ומקצועיים בהפקת אירועים לציבור הדתי והחרדי. נשמח לעמוד לרשותכם, להדריך,וללוות אתכם באירוע שלכם ולסייע לכם להפוך גם ת האירוע שלכם, כמו שאר לקוחותינו, לאירוע מושלם!